Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Telefon
Poptávka

Společnost Správa a údržba kanalizace provozuje tyto činnosti

Čištění kanalizace

Čištění odpadního potrubí

Ucpané domovní potrubí odstraníme pomocí mobilního zařízení (od WC, dřezů, umyvadel, sprch, van, vpustí, výlevek, pisoárů …) od průměru odpadního potrubí 50-110mm. V případě opakovaného neodtékajícího odpadu provedeme revizi potrubí s následujícím vyhodnocením situace a navrhnutí způsobu odstranění problému.

Čištění kanalizace

V případě potřeby rychlého odstranění havárií používáme dodávkové vozy s vestavbou na čištění ucpané kanalizace od průměru 110-400mm. Ve výbavě vozu jsou k dispozici frézy na odstranění kořenů a cementových usazenin, a také monitorovací zařízení na revizi kanalizace.

Čištění kanalizace velkých profilů

Provádíme od průměru 400mm a více nákladními vozy s nástavbami na čištění areálové a městské kanalizace a kanalizačních sběračů bez ohledu a stupeň zanesení. Při této činnosti využíváme současného nasávání nánosů a sedimentů do vozu, abychom předešli odplavení nánosů do další části kanalizace. Předností této výkonné techniky jsou velké sací výkony, množství a tlak vody, se kterými lze dosáhnout vynikajících výsledků v krátkém čase.

Čištění kanalizace photo 1

Revize a monitoring kanalizace

Inspekce potrubí je využívána při kolaudacích a v případě opakovaných ucpání odpadního a kanalizačního potrubí. Kamerovou prohlídkou zjistíme stav kanalizačního potrubí, jeho spády, délku, trhliny, množství zanesení profilu, těsnost spojů. V průběhu monitoringu zjistíme trasu vedení potrubí, poškozené místo a jeho hloubku. Po revizi potrubí Vám předáme videozáznam, vyhodnotíme stav kanalizace a navrhneme efektivní způsob opravy.

Revize a monitoring kanalizace photo 1 Revize a monitoring kanalizace photo 2

Frézování potrubí

Frézováním se rozumí odstranění nežádoucích prvků (usazenin, betonu, vodního kamene, stavebních směsí) a kořenů prorůstajících do kanalizace. Odstraněním překážek se prodlužuje životnost potrubí a odpadá finanční náročnost na stavbu nové kanalizace. Na tuto specifickou činnost využíváme zařízení o velkých tlakových a průtočných parametrech, které ve spojitosti se speciálními frézami odstraní jakoukoliv překážku v kanalizaci.

Frézování potrubí photo 1

Bezvýkopová oprava kanalizace

Pokud je kanalizace v havarijním stavu a při čištění se nám vyplavují úlomky potrubí, je namístě jeho kontrola kamerovým systémem a následné vyhodnocení stavu a zvolení metody opravy stavebním výkopem nebo bezvýkopovou technologií. Bezvýkopová metoda Vám zajistí obnovu úseku kanalizace bez nutnosti použití stavební techniky, rozbití dlažby a vyhýbání se inženýrským sítím. Dále se používá v chemicky agresivním prostředí a v místech, kde nejsou podmínky pro stavební výkop. U bezvýkopové technologie vzniká minimální odpad a znečištění, žádné škodlivé výpary nebo zápach. Životnost nově vyvložkované kanalizace je 50 let a splňuje statické požadavky.

Bezvýkopová oprava kanalizace photo 1 Bezvýkopová oprava kanalizace photo 2

Vývoz a likvidace odpadních vod

Potřebujete odčerpat plný septik, jímku, žumpu, ČOV, tukový lapol nebo vyčerpat zatopené prostory? Ať v důsledku havárie nebo prevence jsme připraveni Vám poskytnout ty nejlepší služby. Nádrže kompletně vysajeme, tlakovou vodou očistíme jejich stěny, pročistíme přítokové a odtokové potrubí, ekologicky zlikvidujeme a vystavíme Vám doklad o ekologické likvidaci příslušného odpadu a jeho katalogového čísla.

Vývoz a likvidace odpadních vod photo 1

Výstavba a rekonstrukce kanalizací

Významnou činností naší společnosti jsou rekonstrukce a výstavby kanalizačních stok, řádů a přípojek. Společnost je díky svým oprávněním a technickým vybavením komplexním dodavatelem výše uvedené činnosti. Na základě mnohaletých zkušeností plníme náročné požadavky investorů a následných provozovatelů stokové sítě.

Výstavba a rekonstrukce kanalizací photo 1 Výstavba a rekonstrukce kanalizací photo 2